O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky v Prostějově a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro Prostějov a okolí. Půjčky pro občany obce Alojzov, Bedihošť, Bílovice-Lutotín (Bílovice, Lutotín), Biskupice, Bohuslavice, Bousín (Repechy), Brodek u Konice (Lhota u Konice), Brodek u Prostějova (Sněhotice), Březsko, Budětsko (Slavíkov, Zavadilka), Buková, Čehovice, Čechy pod Kosířem, Čelčice, Čelechovice na Hané (Kaple, Studenec), Dětkovice, Dobrochov, Dobromilice, Doloplazy (Poličky), Drahany, Držovice, Dřevnovice, Dzbel, Hačky, Hluchov, Horní Štěpánov (Nové Sady, Pohora), Hradčany-Kobeřice (Hradčany, Kobeřice), Hrdibořice, Hrubčice (Otonovice), Hruška, Hvozd (Klužínek, Otročkov, Vojtěchov), Ivaň, Jesenec, Kladky, Klenovice na Hané, Klopotovice, Konice (Čunín, Křemenec, Ladín, Nová Dědina, Runářov), Kostelec na Hané, Koválovice-Osíčany (Koválovice u Tištína, Osíčany), Kralice na Hané (Kraličky), Krumsín, Laškov (Dvorek, Kandia, Krakovec), Lešany, Lipová (Hrochov, Seč), Ludmírov (Dětkovice, Milkov, Ospělov, Ponikev), Malé Hradisko (Okluky), Mořice, Mostkovice, Myslejovice (Kobylničky, Křenůvky), Němčice nad Hanou, Nezamyslice (Těšice), Niva, Obědkovice, Ohrozim, Ochoz, Olšany u Prostějova (Hablov), Ondratice, Otaslavice, Otinoves, Pavlovice u Kojetína (Unčice), Pěnčín, Pivín, Plumlov (Hamry, Soběsuky, Žárovice), Polomí, Prostějov (Čechovice, Čechůvky, Domamyslice, Krasice, Prostějov, Vrahovice, Žešov), Prostějovičky, Protivanov, Přemyslovice (Štarnov), Ptení (Holubice, Ptenský Dvorek), Raková u Konice, Rakůvka, Rozstání (Baldovec), Seloutky, Skalka, Skřípov, Slatinky, Smržice, Srbce, Stařechovice (Služín), Stínava, Stražisko (Maleny, Růžov), Suchdol (Jednov, Labutice), Šubířov (Chobyně), Tištín, Tvorovice, Určice, Víceměřice, Vícov, Vincencov, Vitčice, Vranovice-Kelčice (Kelčice, Vranovice), Vrbátky (Dubany, Štětovice), Vrchoslavice (Dlouhá Ves), Vřesovice, Výšovice, Zdětín, Želeč.

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Jan Turčík
Olomoucká 30
796 01 Prostějov

Mobil: +420 732 154 393 nebo 603 225 465
E-mail: jan.turcik@proficredit.cz